rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Piotr Glanowski

Lek. med. Piotr Glanowski

Piotr GlanowskiDoświadczony specjalista dermatologii oraz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczelnię ukończył w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Po odbyciu stażu podyplomowego za granicą objął stanowisko asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala im L. Rydygiera w Krakowie. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii pracował w drugiej krakowskiej placówce – Szpitalu im S. Żeromskiego. Ukończył również studia podyplomowe z kosmetologii w Medycznej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.

Obecnie współpracuje z kilkoma renomowanymi gabinetami medycyny estetycznej w Krakowie, z Centrum SPA dr Irena Eris w Krynicy Zdroju, a także z wielokrotnie wyróżnianym Instytutem Kosmetycznym. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Prywatnie interesuje się sportem. Między innymi zajął I miejsce w I Ogólnopolskich Narciarskich Zawodach Dermatologów, zorganizowanych w 2003 roku w Krynicy.

 

Osiągnięcia lekarza
Doktor Piotr Glanowski to specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał w Polsce i w Stanach Zjednoczonych (odbył staż w oddziale geriatrii Long Island Jewish Hospital w Nowym Jorku). Sukcesywnie podwyższa swoje kwalifikacje, przechodząc kolejne kursy i szkolenia. Jego umiejętności potwierdzają posiadane przez niego dyplomy i certyfikaty oraz zaufanie, jakim cieszy się wśród pacjentów. Prócz warsztatów i szkoleń systematycznie uczestniczy w konferencjach i kongresach naukowych, dzięki czemu śledzi na bieżąco doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii oraz dermatologii estetycznej. Zapoznane techniki zabiegowe sukcesywnie wdraża w zakres wykonywanych przez siebie usług.

Jego wiedza pozwoliła mu na dołączenie do grona członków prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Wśród nich można wymienić Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, do którego należy od 2000 roku. Prócz tego od 2005 roku piastuje zaszczytną funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Kosmetologów.

 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. P. Glanowski

Lek. med. Piotr Glanowski to specjalista dermatologii oraz medycyny estetycznej. Udziela pacjentom konsultacji z dziedziny dermatologii i wenerologii, prócz tego zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów modelujących twarz i ciało. Wśród oferowanych przez niego usług można wymienić zabiegi takie jak redukcja zmarszczek mimicznych zastrzykami preparatów na bazie toksyny botulinowej oraz rewitalizacja skóry. Doktor Glanowski wykonuje także procedury polegające na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym, mezolifting oraz peelingi medyczne. Pomaga pacjentom z trądzikiem i grzybicą skóry.

 

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone