rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Mirosław Fortuna

Lek. med. Mirosław Fortuna

Specjalista chirurg, specjalista urolog
Mirosław Fortuna ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistą II stopnia z chirurgii ogólnej oraz urologii. Pracował w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie oraz w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specjalista z ponad 30-letnią urologiczną praktyką kliniczną.
Aktualnie wykonuje pełen zakres usług urologicznych, w tym diagnostykę rozpoznawczą (w przypadku pierwszej wizyty u urologa) i diagnostykę kontrolną (przeprowadzenie wymaganych badań u chorych leczonych przewlekle); leczenie ostrych chorób urologicznych (urazy, infekcje); prowadzenie pacjentów z przewlekłymi chorobami urologicznymi oraz chorych onkologicznie. Wykonuje zabiegi ambulatoryjne (stulejka, krótkie wędzidełko, urazy, usuwanie znamion w obrębie narządów płciowych). Od kilkunastu lat pracuje w naszej przychodni. Ma najlepsze opinie wśród pacjentów za profesjonalizm, duże doświadczenie, wiedzę, rzetelną informację dla pacjenta, życzliwości oraz łatwości w nawiązaniu dobrego kontaktu z pacjentami w każdym wieku.

 

Usług, zabiegi i choroby:

 

W przypadku chęci ustalenia dogodnego terminu na zabieg jak również w celu ustalenia konsultacji po zabiegu prosimy dzwonić do rejestracji pod nr +48 122 586 555 lub +48 660 530 120.

 

UWAGA: Pacjentów po zabiegu, którzy chcą zarejestrować się na wizytę kontrolną, prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone