rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Marek Ciesiński

Lek. med. Marek Ciesiński

Marek CiesińskiSpecjalista chirurgii plastycznej Marek Ciesiński dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie.
Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie Chirurgii Plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego.

Specjalizacja pod kierunkiem dr med. Piotra Wójcickiego w ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju. Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej, prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy.
Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.
Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Członek Towarzystwa Leczenia Oparzeń.
Członek Towarzystwa Mikrochirurgii.
Zachęcamy do przeczytania artykułu autorstwa naszego chirurga plastyka Marka Ciesińskiego. Artykuł w marcu 2013 roku ukazał się w Gazecie Wyborczej.

Zapraszamy również na stronę www.ciesinski.pl 

Galeria efektów zabiegów dr Marka Ciesińskiego

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone