rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Uwaga. Ważny komunikat.

Szanowni Państwo,

 

w trosce o wspólne bezpieczeństwo – zarówno Państwa, jak i naszych lekarzy oraz pracowników niemedycznych – od dnia dzisiejszego (16.03.2020 r.) placówka Alma-Medica w Zabierzowie będzie funkcjonować w trybie specjalnym do odwołania.

 

Rejestracja funkcjonuje w formie dyżurów telefonicznych.

Prosimy dzwonić w godzinach: 8.00 – 14.00.

 

Możliwe są telefoniczne konsultacje z lekarzem, po uprzednim telefonicznym umówieniu się. Podczas takiej konsultacji będą Państwo mieli możliwość otrzymania porady lekarskiej, recepty, lub zwolnienia lekarskiego.

 

Osobista konsultacja lekarska będzie możliwa w przypadkach pilnych (niecierpiących zwłoki), wymagających działań lekarskich, których przeprowadzenie drogą teleinformatyczną jest niemożliwe. W takich przypadkach do osobistej konsultacji dopuszczeni będą jedynie pacjenci którzy:

– nie przejawiają objawów choroby, tj. podniesiona temperatura, kaszel, duszności,

– nie mieli kontaktu z osobą zarażoną Covid-19 (koronawirus),

– w ciągu ostatnich 2 tygodni nie przebywali za granicą.

Osoby nie spełniające powyższych warunków zapraszamy po upływie 2 tygodni. Prosimy o szczerość i uczciwość.

 

Nasza placówka otwarta będzie jedynie w czasie dyżurów lekarskich. W tym czasie w budynku naszej placówki przebywać będzie mogło tylko 2 Pacjentów naraz. Pozostałych Pacjentów lub osoby towarzyszące prosimy o oczekiwanie na zewnątrz w odstępach co najmniej 1,5 m od siebie. Prosimy o przestrzeganie wyznaczonych godzin konsultacji, by zminimalizować kolejki.

 

Po wejściu do budynku, prosimy o dokładne umycie rąk w łazience w poczekalni.

 

Dziękujemy za zrozumienie!

Zespół Alma-Medica

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone