rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Implanty piersi EUROSILICONE

Eurosilicone jest wiodącym producentem implantów piersi na świecie.
Od ponad 25 lat Eurosilicone nie ustaje w wysiłkach, aby implanty były wciąż udoskonalane i wciąż lepsze (www.eurosilicone.com).
Eurosilicone posiada certyfikaty jakościowe i materiałowe takie jak: ISO, EU, CE zgodnie z Medyczną Dyrektywą 93/42/EEC.

 

Eurosilicone jest liderem w światowej społeczności chirurgii plastycznej  już ponad 25 lat.

Nasze podstawowe wartości to dążenie do doskonałości i wytrwałe dążenie do spełniania oczekiwań. Zbudowaliśmy naszą reputację na jakości i trwałości naszych implantów silikonowych. Nasze zaangażowanie w zadowalanie pacjentów jest dla nas równie ważne.

Mamy przyjemność przedstawić Gwarancję  dla Pacjentów Premium Eurosilicone. Jest to zapewnienie, iż wszystkie pacjentki z implantami Eurosiliconu mają Dożywotnią Gwarancję Wymiany. Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone jest bezpłatna. Pacjentki będą automatycznie rejestrowane po zakończeniu zabiegu. Eurosilicone z dumą oferuje tą innowacyjną i rozległą gwarancję do wszystkich pacjentek. Zapraszamy do przeglądu wszystkich korzyści z Gwarancji  dla Pacjentów Premium Eurosilicone.

 

Kolekcja implantów Eurosilicone

 

 

źródło: http://eurosilicone.net.pl

 

Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone

 

1. Automatyczne rejestrowanie po implantacji – bezpłatnie
Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone odnosi się do wszystkich odbiorców wypełnionych silikonem implantów piersi Eurosilicone.

 

2. Protezy piersi wypełnione silikonem są objęte gwarancją
Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone automatycznie stosowana jest do wszystkich implantów piersi Eurosilicone wypełnionych silikonem:

 

3. Dożywotnia gwarancja przed pęknięciem implantu lub ciężkiego przykurczu torebki

Ciężki przykurcz torebki  jest zdefiniowany w  Baker Clinical Skali ocen dla klasy III i IV. Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone umożliwia darmową wymianę implantu Eurosilicone dla trwałości implantu.

 

4. Wymiana implantu na dowolny model, rozmiar czy styl *
W odpowiedzi na wniosek oraz zalecenie chirurga, aktualny implant piersi Eurosilicone można zastąpić dowolnym modelem, wielkością, bądź stylem.

 

5. Wymiana przeciwległego implantu w przypadku wewnętrznego pęknięcia
Na wniosek i zalecenie chirurga, Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone , będą bezpłatnie wymieniane przeciwległe implanty piersi w przypadku wewnętrznego pęknięcia implantu ze względu na utratę integralności powłoki.

 

6. Automatyczna i darmowa odnowa zarejestrowania do Gwarancji  dla Pacjentów Premium Eurosilicone
Po zabiegu rewizyjnym Gwarancja  dla Pacjentów Premium Eurosilicone będzie nadal mieć zastosowanie do wszystkich odbiorców silikonowych implantów piersi Eurosilicone automatycznie i bezpłatnie.

 

7. Wydarzenia nie objęte gwarancją

 

WAŻNE INFORMACJE
Gwarancja dla Pacjentów Premium Eurosilicone uprawnia pacjenta do bezpłatnej wymiany implantów piersi Eurosilicone. Nie obejmuje ona żadnych innych produktów, ani nie obejmuje roszczeń z innego charakteru, takich jak koszty operacji. Gwarancja dla Pacjentów Premium Eurosilicone jest korzyścią tylko dla pacjentów. Broszura ta omawia Gwarancja dla Pacjentów Premium Eurosilicone. Nie ma na celu i nie może zastąpić pełnej dyskusji między pacjentem i chirurgiem. Eurosilicone nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio wynikających problemów ze stosowania, w tym między innymi kosztów medycznych, chirurgicznych, szpitalnego zwrotu kosztów implantów piersi nie wyprodukowanych przez Eurosilicone. Eurosilicone zastrzega sobie prawo do odwołania, zmiany lub modyfikacji warunków Gwarancji dla Pacjentów Premium Eurosilicone. Każde takie odwołanie, zmiany lub modyfikacje nie wpłyną na obecne warunki dla już uczestniczących w programie. Eurosilicone jest wiodącym partnerem w światowej społeczności chirurgii plastycznej. Jesteśmy innowacyjnym twórcą i producentem pełnego zakresu jakości implantów chirurgicznych i ekspanderów.

 

 

 

Wszystkie dane i zapewnienia pochodzą ze strony polskiego dystrybutora marki Eurosilicone – AMD Eurosilicone (http://eurosilicone.net.pl).

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone