rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Aktualności

Dzień Kobiet w Alma-Medica!

Z okazji Dnia Kobiet Alma-Medica przygotowała dla Pań wyjątkowe promocje! Przez cały miesiąc marzec -10% na ZABIEG KOREKCJI POWIEK, a także CYTOLOGIA w cenie konsultacji ginekologicznej. Zapraszamy!

czytaj całość
Witamy w zespole lekarzy dr Michała Jędryczkę – specjalistę ortopedii!

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu lekarskiego Alma-Medica przystąpił lek. med. Michał Jędryczka specjalista ortopedii.

czytaj całość
Witamy w zespole lekarzy dr Piotra Kuliga – specjalistę chirurgii ogólnej i naczyniowej!

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączył dr Piotr Kulig! W Alma-Medica dr Piotr Kulig wykonuje badania USG oraz udziela konsultacji lekarskich w zakresie:chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej.

czytaj całość
CHIRURGIA PLASTYCZNA – Świąteczna PROMOCJA

Jak co roku w ten świąteczny czas, ALMA-MEDICA Chirurgia Plastyczna przygotowała specjalną Świąteczną PROMOCJĘ na zabiegi korekcji uszu i powiek!

czytaj całość
Poradnia Ginekologiczna – PROMOCJA USG

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno-położnicze! W dniach 22 listopada i 13 grudnia 2019 r. wszystkie badania USG wykonane zgodnie ze wskazaniami medycznymi zostaną wliczone w cenę konsultacji ginekologicznej.

czytaj całość
Witamy w zespole lekarzy Panią ginekolog Grażynę Bogutyn!

Dr Grażyna Bogutyn jest lekarzem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu ginekologii, położnictwa, a także uroginekologii. Ponadto pomaga pacjentkom w problemach z zakresu ginekologii plastycznej oraz estetycznej.

czytaj całość
Implantacja piersi

Jeśli rozważasz poddaniu się zabiegowi implantacji piersi i nurtują Cię takie pytania jak: Kiedy wykonuje się zabieg implantacji?; Czym różnią się od siebie modele implantów? Jak przebiega konsultacja?... to zapraszamy do lektury.

czytaj całość
Korekcja kształtu nosa i prostowanie krzywej przegrody nosowej jednocześnie?

Problem krzywej przegrody nosowej jest uznawany za problem laryngologiczny. Nie wszyscy jednak wiedzą, że problem ten może rozwiązać również doświadczony chirurg plastyk.

czytaj całość
Wycinanie znamion – kiedy należy usunąć znamię?

Każdy człowiek posiada choć jedno znamię na swojej skórze, które towarzyszy mu od urodzenia lub pojawiło się na pewnym etapie życia. Większość z nich nie stanowi zagrożenia lecz niektóre z nich powinny zwrócić naszą uwagę. Co powinno nas zaniepokoić, kiedy udać się do lekarza?

czytaj całość
Bezpłatne badania dermatoskopowe

☀️ Zbadaj się przed latem!  Zapraszamy Państwa na BEZPŁATNE badania dermatoskopowe w Alma-Medica 3 czerwca 2019 r. Rezerwacji bezpłatnego badania należy dokonać w naszej rejestracji telefonicznie pod numerem 660 530 120 lub osobiście.

czytaj całość
Wiosenna Promocja!

Wiosna już w pełnym rozkwicie, a Alma-Medica Chirurgia Plastyczna by dać jeszcze więcej radości z życia przygotowała dla Państwa Wiosenną Promocję! Ceny zabiegów korekcji uszu i powiek wykonane przez cały miesiąc Maj 2019 r. - 15 %!

czytaj całość
PermaLip – trwałe powiększanie ust

Powiększanie ust implantami PermaLip to alternatywna, bezpieczna, trwała lecz odwracalna metoda powiększania ust. Implanty wykonane są z miękkiego, litego silikonu z zastosowaniem specjalnej techniki produkcji. Charakteryzują się naturalnym, anatomicznym kształtem oraz gładką, nieporowatą powierzchnią.

czytaj całość
Mikołajkowa PROMOCJA

Z okazji Mikołajek ALMA-MEDICA, Chirurgia Plastyczna przygotowała specjalną PROMOCJĘ -10% na zabiegi korekcji powiek i korekcji uszu wykonane w grudniu 2018 r.:

czytaj całość
Korekcja uszu w Alma-Medica

Korekcja uszu jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjenci wracają do domu tego samego dnia. Po zabiegu należy przez kilka tygodni nosić specjalną opaskę, dlatego obecna pora roku jest uważana za najlepszą na poddanie się zabiegowi.

czytaj całość
Bezpłatne konsultacje z kosmetologii i medycyny estetycznej!

Z okazji Dnia Kobiet Alma-Medica zaprasza na BEZPŁATNE porady i konsultacje z kosmetologii i medycyny estetycznej 3 marca 2018 w godzinach od 10 do 14. Zrób sobie prezent i zarezerwuj dogodny termin!

czytaj całość
Yellow Peel

Peeling medyczny Yellow Peel dzięki swojej wysokiej skuteczności oraz niskiej agresywności jest jednym z najbardziej znanych i lubianych peelingów. Jego działanie umożliwia usunięcie naskórka na różnych poziomach, dlatego ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry.

czytaj całość
Już czas na PEELINGI MEDYCZNE – przygotuj skórę na wiosnę!

Profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem szerokiej gamy peelingów medycznych najbardziej znanych marek na świecie w Alma-Medica!

czytaj całość
Mikołajkowa promocja! Medycyna estetyczna.

Z okazji zbliżających się ​Mikołajek ​ALMA-MEDICA, ​Klinika chirurgii plastycznej​ przygotowała specjalną PROMOCJĘ​ na zabiegi medycyny estetycznej!

czytaj całość
Medycyna piękna

Doświadczony chirurg plastyk odznacza się wprawnym okiem oraz wysokim poczuciem estetyki, które tak samo jak w sztukach plastycznych pozwalają określić idealne proporcje i skomponować harmoniczną całość.

czytaj całość
Żylaki – jak je rozpoznać i leczyć?

Zastanawiasz się czy siatka granatowych niteczek, którą ostatnio zauważasz pod skórą na nogach, popularnie nazywana: pajączkami, jest groźna? Twoje żyły, szczególnie te na łydkach i wewnętrznych stronach ud, są coraz bardziej widoczne, jakby były tuż pod skórą?

czytaj całość
Ginekologia estetyczna – zabiegi

Z przyjemnością informujemy, że w ALMA-MEDICA przyjmuje lekarz ginekolog RADOSŁAW KOSOBUCKI. Lekarz specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej: wykonywaniu zabiegów labioplastki i vaginoplastyki

czytaj całość
Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone