rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Aktualności

Dzień Kobiet w Alma-Medica!

Z okazji Dnia Kobiet Alma-Medica przygotowała dla Pań wyjątkowe promocje! Przez cały miesiąc marzec -10% na ZABIEG KOREKCJI POWIEK, a także CYTOLOGIA w cenie konsultacji ginekologicznej. Zapraszamy!

czytaj całość
Witamy w zespole lekarzy dr Michała Jędryczkę – specjalistę ortopedii!

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu lekarskiego Alma-Medica przystąpił lek. med. Michał Jędryczka specjalista ortopedii.

czytaj całość
Witamy w zespole lekarzy dr Piotra Kuliga – specjalistę chirurgii ogólnej i naczyniowej!

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączył dr Piotr Kulig! W Alma-Medica dr Piotr Kulig wykonuje badania USG oraz udziela konsultacji lekarskich w zakresie:chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej.

czytaj całość
Poradnia Ginekologiczna – PROMOCJA USG

Zapraszamy na badania USG ginekologiczno-położnicze! W dniach 22 listopada i 13 grudnia 2019 r. wszystkie badania USG wykonane zgodnie ze wskazaniami medycznymi zostaną wliczone w cenę konsultacji ginekologicznej.

czytaj całość
Witamy w zespole lekarzy Panią ginekolog Grażynę Bogutyn!

Dr Grażyna Bogutyn jest lekarzem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu ginekologii, położnictwa, a także uroginekologii. Ponadto pomaga pacjentkom w problemach z zakresu ginekologii plastycznej oraz estetycznej.

czytaj całość
Wycinanie znamion – kiedy należy usunąć znamię?

Każdy człowiek posiada choć jedno znamię na swojej skórze, które towarzyszy mu od urodzenia lub pojawiło się na pewnym etapie życia. Większość z nich nie stanowi zagrożenia lecz niektóre z nich powinny zwrócić naszą uwagę. Co powinno nas zaniepokoić, kiedy udać się do lekarza?

czytaj całość
Bezpłatne badania dermatoskopowe

☀️ Zbadaj się przed latem!  Zapraszamy Państwa na BEZPŁATNE badania dermatoskopowe w Alma-Medica 3 czerwca 2019 r. Rezerwacji bezpłatnego badania należy dokonać w naszej rejestracji telefonicznie pod numerem 660 530 120 lub osobiście.

czytaj całość
Wiosenna Promocja!

Wiosna już w pełnym rozkwicie, a Alma-Medica Chirurgia Plastyczna by dać jeszcze więcej radości z życia przygotowała dla Państwa Wiosenną Promocję! Ceny zabiegów korekcji uszu i powiek wykonane przez cały miesiąc Maj 2019 r. - 15 %!

czytaj całość
Bezpłatne konsultacje z kosmetologii i medycyny estetycznej!

Z okazji Dnia Kobiet Alma-Medica zaprasza na BEZPŁATNE porady i konsultacje z kosmetologii i medycyny estetycznej 3 marca 2018 w godzinach od 10 do 14. Zrób sobie prezent i zarezerwuj dogodny termin!

czytaj całość
Yellow Peel

Peeling medyczny Yellow Peel dzięki swojej wysokiej skuteczności oraz niskiej agresywności jest jednym z najbardziej znanych i lubianych peelingów. Jego działanie umożliwia usunięcie naskórka na różnych poziomach, dlatego ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry.

czytaj całość
Już czas na PEELINGI MEDYCZNE – przygotuj skórę na wiosnę!

Profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem szerokiej gamy peelingów medycznych najbardziej znanych marek na świecie w Alma-Medica!

czytaj całość
Mikołajkowa promocja! Medycyna estetyczna.

Z okazji zbliżających się ​Mikołajek ​ALMA-MEDICA, ​Klinika chirurgii plastycznej​ przygotowała specjalną PROMOCJĘ​ na zabiegi medycyny estetycznej!

czytaj całość
Medycyna piękna

Doświadczony chirurg plastyk odznacza się wprawnym okiem oraz wysokim poczuciem estetyki, które tak samo jak w sztukach plastycznych pozwalają określić idealne proporcje i skomponować harmoniczną całość.

czytaj całość
Żylaki – jak je rozpoznać i leczyć?

Zastanawiasz się czy siatka granatowych niteczek, którą ostatnio zauważasz pod skórą na nogach, popularnie nazywana: pajączkami, jest groźna? Twoje żyły, szczególnie te na łydkach i wewnętrznych stronach ud, są coraz bardziej widoczne, jakby były tuż pod skórą?

czytaj całość
Ginekologia estetyczna – zabiegi

Z przyjemnością informujemy, że w ALMA-MEDICA przyjmuje lekarz ginekolog RADOSŁAW KOSOBUCKI. Lekarz specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej: wykonywaniu zabiegów labioplastki i vaginoplastyki

czytaj całość
Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone