rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Twarz

twarz - lifting twarzy

Lifting twarzy

 

Lifting twarzy jest najpopularniejszą metodą przywracania twarzy młodszego wyglądu.
Istotą zabiegu jest podciągnięcie zwiotczałych tkanek miękkich twarzy i redukcja nadmiaru zwiotczałej skóry. Zabieg poprawia wygląd twarzy i usuwa oznaki starzenia się całej twarzy lub wybranych okolic.

 

 


twarz - korekcja powiek

Korekcja powiek

 

Interwencja chirurgiczna w plastyce powiek polega na redukcji zwiotczałej i opadającej skóry powiek oraz na usunięciu nadmiaru tłuszczu. Zabiegi przynoszą spektakularny efekt odświeżenia wyglądu twarzy i poszerzają pole widzenia.

 

 

 


twarz - korekcja uszu

Korekcja uszu

 

Odstające małżowiny uszne są przyczyną ogromnych kompleksów, szczególnie u dzieci i osób młodych. Korekcja uszu jest zabiegiem, którego istotą jest nadanie prawidłowego kształtu części chrzęstnej małżowin.

 

 

 


twarz - korekcja nosa

Korekcja nosa

 

Korekcja nosa jest najczęstszym zabiegiem przeprowadzanym z zakresu chirurgii plastycznej.
Zabieg ma na celu poprawę kształtu nosa lub usunięcie przeszkód utrudniających oddychanie. Ponieważ nos zawsze dominuje w twarzy, nadaje określony charakter, dlatego nawet niewielka zmiana może w znaczący sposób poprawić wygląd twarzy.

 

 


ustaPowiększanie ust implantami

 

Powiększanie ust implantami PermaLip. Jest to alternatywna, bezpieczna, trwała lecz odwracalna metoda powiększania ust. Implanty wykonane są z miękkiego, litego silikonu z zastosowaniem specjalnej techniki produkcji.

 

 

 

 


twarz - korekcja brody

Korekcja brody

 

Korekcja brody, czyli tzw. korekcja profilu dolnej części twarzy polega na wszczepieniu implantu pod tkanki miękkie bródki. Implant osadzony jest bezpośrednio na części bródkowej żuchwy. Cięcie wykonujemy w fałdzie skóry w okolicy podbródkowej lub w przedsionku jamy ustnej – do decyzji pacjenta/ki.

 

 

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone