rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Piersi

plastyka piersi - powiększanie piersiPowiększanie piersi

Powiększenia piersi dokonuje się poprzez wszczepienie implantów piersiowych.
W naszej placówce stosowane są tylko implanty silikonowe, w zdecydowanej większości tzw. anatomiczne, dające naturalny wygląd. Ich rozmiar dobierany jest indywidualnie dla każdej pacjentki w zależności od kształtu piersi, budowy klatki piersiowej oraz życzenia pacjentki.

 

 

 


zmniejszanie piersiPomniejszanie piersi

Duży ciężar piersi często powoduje bóle kręgosłupa, ból pleców oraz skrzywienie kręgosłupa, dlatego zabieg zmniejszenia piersi jest konieczny ze względów zdrowotnych.
Celem zabiegu jest zmniejszenie wielkości gruczołu piersiowego i jednoczesne uformowanie jego kształtu.

 

 

 


lifting piersi

Lifting piersi

Lifting piersi, inaczej – lifting gruczołów piersiowych/ podniesienie piersi – podnosi i modeluje na nowo zwiotczałe i obwisłe gruczoły piersiowe. Zmiana kształtu piersi występuje najczęściej po porodzie. Powrót do ładnego kształtu piersi jest dla kobiety ważnym czynnikiem estetycznym, poprawiającym jej samoocenę.

 

 

 


plastyka brodawek sutkowych

Korekta kształtu brodawek

Korekta kształtu brodawek ma swoje uzasadnienie medyczne (problemy związane z laktacją i karmieniem) oraz estetyczne. Najczęściej problemy z tą częścią piersi wynikają z ich nadmiernego rozciągnięcia, zapadnięcia, bądź nadmiernego wyciągnięcia. Kształt, wielkość brodawek i sutków ma duży wpływ na poczucie atrakcyjności kobiety, jakość i satysfakcję płynącą z jej życia intymnego. Odbiegające od normy brodawki bywają przyczyną wielu kompleksów i zahamowań.

 

 


ginekomastia

Ginekomastia

Ginekomastia to nadmierny rozrost tkanki gruczołowej sutka u mężczyzny.
Rodzaje ginekomastii:

– ginekomastia gruczołowa
– ginekomastia tłuszczowa
– ginekomastia mieszana
W zależności od rodzaju ginekomastii stosuje się wycięcie chirurgiczne i/lub liposukcję.

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone