chirurgia@alma-medica.pl
rejestracja@alma-medica.pl
CHIRURGIA +48 660 530 140
GABINETY +48 12 258 65 55

Chirurgia plastyczna

Większości z nas medycyna kojarzy się ze specjalistami leczącymi choroby i dolegliwości, zaś uroda przynosi na myśl branżę kosmetyczną. Jednak w sztuce lekarskiej nie mogło zabraknąć miejsca dla piękna ludzkiego ciała. Chirurgia plastyczna łączy ze sobą piękno z medycyną. Lekarze specjaliści latami nabywają za równo wiedzę medyczną jaki i precyzję ręki, którą "rzeźbią" nasze ciała. Doświadczony chirurg plastyk odznacza się wprawnym okiem oraz wysokim poczuciem estetyki, które tak samo jak w sztukach plastycznych pozwalają określić idealne proporcje i skomponować harmoniczną całość.
W Alma-Medica wybitni specjaliści od lat pomagają pacjentkom i pacjentom odkryć w sobie piękno. Naszą misją jest pomoc w odzyskaniu radości i pewności siebie tych, którzy nam zaufali.

 

W naszej placówce zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje specjalista Marek Ciesiński, który oprócz najpopularniejszych zabiegów tj. powiększanie piersi, korekcje opadających powiek czy odstających małżowin usznych jako jeden z nielicznych chirurgów plastyków w Polsce wykonuje plastykę łydek.

 

Marek Ciesiński,,Mało znanymi zabiegami aczkolwiek bardzo ważnymi są korekcje łydek. Jest wiele pań, które cierpią z powodu tzw. niezgrabnych nóg. Wychodzimy tym osobom na przeciw i pomagamy drogą chirurgiczną na pozbycie się tego defektu. Zabieg operacyjny polega na wszczepieniu endoprotez silikonowych, które nadają podudziom zupełnie nowy kształt. Zabieg nie jest tylko zabiegiem czysto estetycznym. Jest wiele osób, kobiet jak i mężczyzn, które na wskutek pewnych chorób neurologicznych i ortopedycznych (najczęstsza przyczyna to stopa końsko-szpotawa) doprowadzają do znacznego niedorozwoju mięśni podudzia, a co za tym idzie rażących asymetrii podudzi. (...) Efekty estetyczne zabiegu są naprawdę bardzo dobre. Należy jednak podkreślić, że osoby po takich zabieg rozpoczynają jakby drugie życie. Stają się kimś innym od strony psychicznej, nabierając dużej pewności siebie i samooceny.'' 

 

 

W naszej klinice pomoc znajdą zarówno kobiety uważające swój biust za zbyt mały jak i zbyt duży. Redukcja piersi jest mniej popularnym zabiegiem niż implantacja lecz często duży rozmiar, a zatem i duży ciężar biustu może poważnie obciążać kręgosłup i powodować dolegliwości bólowe utrudniające życie pacjentek. Doktor Marek Ciesiński od lat wykonuje zabiegi pomniejszania piersi nadając im kształt tworzący harmoniczną całość z sylwetką pacjentki.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą CHIRURGII PLASTYCZNEJ.

 

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone