chirurgia@alma-medica.pl
rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120
+48 12 258 65 55

Powiększanie piersi

Powiększenia piersi dokonuje się poprzez wszczepienie implantów piersiowych.
W naszej placówce stosowane są tylko implanty silikonowe, w zdecydowanej większości tzw. anatomiczne, dające naturalny wygląd. Ich rozmiar dobierany jest indywidualnie dla każdej pacjentki w zależności od kształtu piersi, budowy klatki piersiowej oraz życzenia pacjentki.

 

 

 

PRZEBIEG ZABIEGU:
Implanty umieszcza się bezpośrednio pod gruczołem piersiowym lub pod mięśniem piersiowym.
Sposoby wprowadzenia protez:

Ze względów technicznych oraz gojenia rany, preferowanym cięciem jest cięcie w fałdzie podpiersiowym. Szew na ranę zakładany jest śródskórnie, nie wymaga usuwania.
Zabieg trwa około 2,5 godziny.
Czas przebywania w klinice wynosi zwykle 1 dzień.

 

W Alma-Medica do zabiegu powiększania piersi wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości implanty. Nasze pacjentki mają do wyboru trzy najbardziej znane marki. Każda z nich posiada atesty i certyfikaty poświadczające ich trwałość i bezpieczeństwo. Przed wykonaniem zabiegu zapraszamy do zapoznania się informacjami oraz gwarancjami producentów.

 

mentor

polytech

 

 

 

 

 

W Alma-Medica zabieg powiększania piersi wykonuje doświadczony chirurg plastyk Marek Ciesiński. Zapraszamy do zapoznania się z galerią efektów powiększania piersi wykonanych przez doktora. Na zdjęciach ukazane są piersi, powiększone implantami różnych rozmiarów.

 

 

BADANIA WYMAGANE DO ZABIEGU:

BADANIA ZALECANE:

BADANIA DODATKOWE W ZALEŻNOŚCI OD OBCIĄŻENIA CHOROBAMI, np.:

 

PRZEBIEG REKONWALESCENCJI
W pierwszych dniach po zabiegu utrzymuje się ból, który wymaga zastosowania środków przeciwbólowych. Przez pewien okres wymagane jest noszenie specjalistycznego stanika, który pozwoli na prawidłowe ułożenie protez oraz unieruchomienie piersi. W tym okresie wskazane jest ograniczenie aktywności fizycznej. Normalny wygląd piersi uzyskuje się po kilku tygodniach.
Całkowite gojenie trwa około 2 miesiące.

 

MOŻLIWE POWIKŁANIA WYSTĘPUJĄ BARDZO RZADKO. NALEŻĄ DO NICH:

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone