chirurgia@alma-medica.pl
rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120
+48 12 258 65 55

Aktualności

Witamy w zespole lekarzy specjalistę chirurgii naczyniowej lek. med. Romana Kuśnierczyka!

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu lekarskiego przystąpił specjalista chirurgii naczyniowej lek. med. Roman Kuśnierczyk. Pierwsze konsultacje odbędą się już 8 maja, od godziny 15.00.

czytaj całość
Korekcja uszu w Alma-Medica

Korekcja uszu jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjenci wracają do domu tego samego dnia. Po zabiegu należy przez kilka tygodni nosić specjalną opaskę, dlatego obecna pora roku jest uważana za najlepszą na poddanie się zabiegowi.

czytaj całość
Bezpłatne konsultacje z kosmetologii i medycyny estetycznej!

Z okazji Dnia Kobiet Alma-Medica zaprasza na BEZPŁATNE porady i konsultacje z kosmetologii i medycyny estetycznej 3 marca 2018 w godzinach od 10 do 14. Zrób sobie prezent i zarezerwuj dogodny termin!

czytaj całość
♥️ Walentynkowa promocja ♥️ CHIRURGIA PLASTYCZNA ♥️

Z okazji Walentynek ALMA-MEDICA, Klinika chirurgii plastycznej przygotowała specjalną PROMOCJĘ - 10% rabatu od ceny regularnej w Alma-Medica na wybrane zabiegi.

czytaj całość
Yellow Peel

Peeling medyczny Yellow Peel dzięki swojej wysokiej skuteczności oraz niskiej agresywności jest jednym z najbardziej znanych i lubianych peelingów. Jego działanie umożliwia usunięcie naskórka na różnych poziomach, dlatego ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry.

czytaj całość
Już czas na PEELINGI MEDYCZNE – przygotuj skórę na wiosnę!

Profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem szerokiej gamy peelingów medycznych najbardziej znanych marek na świecie w Alma-Medica!

czytaj całość
Mikołajkowa promocja! Medycyna estetyczna.

Z okazji zbliżających się ​Mikołajek ​ALMA-MEDICA, ​Klinika chirurgii plastycznej​ przygotowała specjalną PROMOCJĘ​ na zabiegi medycyny estetycznej!

czytaj całość
Medycyna piękna

Doświadczony chirurg plastyk odznacza się wprawnym okiem oraz wysokim poczuciem estetyki, które tak samo jak w sztukach plastycznych pozwalają określić idealne proporcje i skomponować harmoniczną całość.

czytaj całość
O Nas

Podmiot leczniczy Alma-Medica jest jedną z najpopularniejszych placówek medycznych w Małopolsce. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jesteśmy również najbardziej nowoczesną i bezpieczną prywatną placówką medyczną w Polsce.

czytaj całość
Modelowanie nóg i pośladków

Zazwyczaj chirurgia plastyczna kojarzy się z zabiegami powiększenia piersi, korektą w obrębie twarzy, zmianą wyglądu nosa, korekcją uszu czy powiek. Natomist wiele kobiet marzy o zagrabnych nogach i kształtnych pośladkach. Zabiegi modelujące sylwetkę, korygujące kształt nóg oraz pośladków są zabiegami mało znanymi pacjentkom, a dobrze chirurgom plastykom.

czytaj całość
Korekcja kształtu nosa

Korekcja nosa jest najczęstszym zabiegiem przeprowadzanym z zakresu chirurgii plastycznej.

czytaj całość
Żylaki – jak je rozpoznać i leczyć?

Zastanawiasz się czy siatka granatowych niteczek, którą ostatnio zauważasz pod skórą na nogach, popularnie nazywana: pajączkami, jest groźna? Twoje żyły, szczególnie te na łydkach i wewnętrznych stronach ud, są coraz bardziej widoczne, jakby były tuż pod skórą?

czytaj całość
Ginekologia estetyczna – zabiegi

Z przyjemnością informujemy, że w ALMA-MEDICA przyjmuje lekarz ginekolog RADOSŁAW KOSOBUCKI. Lekarz specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej: wykonywaniu zabiegów labioplastki i vaginoplastyki

czytaj całość
Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone