chirurgia@alma-medica.pl
rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120
+48 660 530 140

Aktualności

Medycyna piękna

Doświadczony chirurg plastyk odznacza się wprawnym okiem oraz wysokim poczuciem estetyki, które tak samo jak w sztukach plastycznych pozwalają określić idealne proporcje i skomponować harmoniczną całość.

czytaj całość
O Nas

Podmiot leczniczy Alma-Medica jest jedną z najpopularniejszych placówek medycznych w Małopolsce. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jesteśmy również najbardziej nowoczesną i bezpieczną prywatną placówką medyczną w Polsce.

czytaj całość
Modelowanie nóg i pośladków

Zazwyczaj chirurgia plastyczna kojarzy się z zabiegami powiększenia piersi, korektą w obrębie twarzy, zmianą wyglądu nosa, korekcją uszu czy powiek. Natomist wiele kobiet marzy o zagrabnych nogach i kształtnych pośladkach. Zabiegi modelujące sylwetkę, korygujące kształt nóg oraz pośladków są zabiegami mało znanymi pacjentkom, a dobrze chirurgom plastykom.

czytaj całość
Korekcja kształtu nosa

Korekcja nosa jest najczęstszym zabiegiem przeprowadzanym z zakresu chirurgii plastycznej.

czytaj całość
Żylaki – jak je rozpoznać i leczyć?

Zastanawiasz się czy siatka granatowych niteczek, którą ostatnio zauważasz pod skórą na nogach, popularnie nazywana: pajączkami, jest groźna? Twoje żyły, szczególnie te na łydkach i wewnętrznych stronach ud, są coraz bardziej widoczne, jakby były tuż pod skórą?

czytaj całość
Ginekologia estetyczna – zabiegi

Z przyjemnością informujemy, że w ALMA-MEDICA przyjmuje lekarz ginekolog RADOSŁAW KOSOBUCKI. Lekarz specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej: wykonywaniu zabiegów labioplastki i vaginoplastyki

czytaj całość
Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone