rejestracja@alma-medica.pl
+48 660 530 120

Dla Pacjenta

W ALMA-MEDICA PACJENT MOŻE LICZYĆ NA FACHOWE PORADY. SPRAWDŹ W CZYM MOŻEMY BYĆ POMOCNI I JAKIE PYTANIA PADAJĄ NAJCZĘŚCIEJ!

Jak umówić się na konsultację z chirurgiem plastykiem?
– telefonicznie: +48 660 530 140 lub +48 12 258 65 55 lub drogą mailową, wykorzystując np. formularz kontaktowy na stronie, e-mail: chirurgia@alma-medica.pl

Jak przygotować się do konsultacji z chirurgiem plastykiem?
– najlepiej na kartce przygotować sobie listę pytań do lekarza. W trakcie konsultacji często pacjent jest zestresowany i pod wpływem emocji wiele pytań zapomina. Należy zadawać pytania otwarcie, starając się uzyskać jak najwięcej informacji na temat zabiegu. Warto pamiętać, że to lekarz jest wiarygodnym źródłem informacji, a nie internet

Jak przygotować się do zabiegu?
– należy wykonać wszystkie zlecone przez lekarza badania diagnostyczne.
W dniu zabiegu należy być na czczo – wstrzymać się od jedzenia i picia 6 godzin przed zabiegiem. Nie wolno żuć gumy do żucia przed zabiegiem, ponieważ guma do żucia jest także pożywieniem. Można zażyć jedynie leki przyjmowane na stałe, które należy połknąć popijając niewielką ilością wody. Krwawienie miesięczne w dniu operacji wyklucza możliwość wykonania zabiegu.

Co zabrać ze sobą na zabieg?
– oryginały wyników badań oraz niezbędne przybory toaletowe i ręcznik. Pozostałe rzeczy – koszulkę zabiegową, obuwie na zmianę – pacjent otrzymuje w placówce. Zgłaszając się na zabieg najlepiej ubrać luźną rozpinaną koszulę, sweter lub bluzę oraz obuwie na płaskim obcasie. Należy unikać ubrań wkładanych „przez głowę”. Na zabieg nie należy zabierać ze sobą biżuterii.

Kiedy należy się zgłosić do placówki przed operacją?
– datę oraz godzinę zabiegu ustala lekarz z pacjentem na konsultacji. Standardowo pacjenci przyjmowani są na oddział w dniu zabiegu, w godz. 8.00 – 10.00.

Czy istnieje możliwość korzystania z internetu, TV?
– tak, istnieje możliwość korzystania z Internetu oraz TV na sali pobytowej.

Czy istnieje możliwość zatrzymania się w hotelu w pobliżu placówki?
1. Hotel & Restauracja „Kochanów”, Kochanów 126, Telefon: +48 505 003 468, Telefon/Fax: +48 12 285 37 97. Usytuowanie w pobliżu Alma-Medica, można podejść pieszo do placówki (około 10 min).

Copyright AlmaMedica 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone